Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

12. 5. 2012

 

 

12. 5. 2012 Dnes jsme se zúčastnili po delší době výstavy, tentokrát klubové MSKCHPL v Zubří. I když už ve třídě veteránů, přesto Anne ukázala, že ještě nepatří do starého železa :-)

 

p1050054.jpg

11. 5. 2012 Anne oslavila ve zdraví už 8. narozeniny. Věříme, že se bude těšit zdraví a dobré kondici ještě hodně dlouho. Fotky ve fotogalerii "8. narozeniny".

 p1050050.jpg

 

 

 

 

 

 

 

11. 5. 2011  Anne oslavila své 7. narozeniny. Doufáme, že se ve zdraví dožije aspoň dalších sedmi narozenin :-) Pár fotek z oslavy ve fotogalerii "7. narozeniny".

 anne-7.narozeniny-006.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24. 3. 2011 V tento den se naše "smečka" rozrostla o nového člena - malou Elišku :-) Anne tudíž má novou roli osobního strážce naší dcerky.

eliska-8.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. 6. 2010  O uplynulém víkendu nás navštívil Annin kamarád Jonáš (Jonas O. Bora z Milotiček) se svými páníky Danielou a Tomem.  Anne měla z Jonášovy návštěvy velkou radost, ale hlídala si před ním strategická místa, jako jídelní stůl, gril a hlavně jídlo. Pár fotek je ve fotogalerii "Anne a Jonáš".Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

  

11. 5. 2010  Dnes Anne oslavila své 6. narozeniny! Přejeme jí do dalších let (kterých bude doufám ještě moc.....) hlavně pevné zdraví, hodně dobrého jídla a spoustu pěkných chvil s páníčky i se psími kamarády.

Fotky z oslavy :-) ve fotogalerii "6 narozeniny".

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

  

                                                                        

3. 5. 2010   ObrazekO víkendu jsme se konečně dočkali prvního letošního vodního výcviku. Počasí sice ještě nebylo zdaleka koupací, ale v neoprénu bylo ve vodě docela příjemně. S potěšením jsme zjistili, že Anne rozhodně přes dlouhou zimu nezapomněla cviky a taky její nadšení pro práci ve vodě nebylo o nic menší než loni. Vyzkoušeli jsme si i pár pro nás nových cviků, Anne všechny zvládla, jen když měla vyskočit z člunu a paničku tam nechat, nebyla si úplně jistá, jestli to má risknout, což dávala značně hlasitě najevo :-) Výcviku se jako nováček zúčastnil i Annin kamarád Jonáš se svými páníčky, který přes své mládí podával taky pěkné výkony.

Fotky jsou v Oblíbených odkazech "Žermanice"

 

 

 

 

26. 11. 2009  Hledá se nový domov pro dvouletého křížence černého labradora a dobrmana (ale dobrman v něm není znát, vypadá jako čistokrevný labrador). Majitelé se stěhují z domku do podnájmu v bytě a psa nemohou vzít s sebou. Psík je milý, zvyklý i na malé děti, temperamentní, umí pár povelů. Prosím, pokud byste o někom věděli, kontaktujte mě na mail jitas.ryba@seznam.cz. Děkuji. Fotky pejska jsou v Oblíbených odkazech "Arsi".

 

Obrazek25. 8. 2009   V týdnu od 1. - 8. 8. 2009 jsme žili opět vodním výcvikem, tentokrát na výcvikovém táboře KPZK v Herolticích. Vyzkoušeli jsme si kromě stojaté vody taky výcvik na řece s dost silným proudem, což bylo něco nového a pochopitelně náročnějšího. Anne podávala po celou dobu "standardní fundlácký výkon" :-) s ještě větším nadšením, než na minulých akcích. Tábora se zúčastnila i další leonka, Ilia Florencie Zařické údolí alias Héra, a přijeli nás navštívit i naši kamarádi Daniela a Tomáš s Jonášem O. Bora z Milotiček. Kromě vodních prací jsme si dopřáli i trochu agility a vyzkoušeli si pár netradičních cviků. Týden utekl příjemně a rychle :-(  a bohužel to pro nás byla asi poslední letošní akce s vodním výcvikem. Nezbývá, než se těšit na jaro...

Fotky z Heroltic jsou v Oblíbených odkazech "Heroltice 2009" a "Heroltice 09"     

 

29. 7. 2009   Nechali jsme si namalovat Annin portrét. Autorem obrázku je Nikol Rydvalová. Ve větším formátu je obrázek ve fotogalerii "Portrét".

 

 

 

16. 6. 2009   Odkaz na fotogalerii z vodního výcviku v Chorvatsku je v "Oblíbených odkazech", přidala jsem i 4 krátká videa Anne v akci :-)

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář